top of page

IEPAZĪSTIES AR TAUKLESS EKSPERTIEM

Svetlana Aleksejeva, sertificētā uztura speciāliste
Darbojas gan savā privātpraksē, gan RSU Rehabilitoloģijas pētnieciskajā laboratorijā, bieži uzstājas konferencēs un ir zinātnisko publikāciju autore. Viņas kontā ir jau vairāk nekā 100 lekciju un meistarklašu par veselīgu uzturu. Svetlana specializējas uz svara korekciju, uzturu vielmaiņas traucējumu gadījumā, uzturu grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā u.c.

112.jpg

Linda Jaunžeikare, psihologs.
Viņas ikdienas darbs saistīts ar klientiem, kuriem ir dažādu veidu atkarības. Šajā maratonā viņa dalīsies ar pieredzi saistībā ar ēšanas traucējumu riskiem un emocionālo ēšanu - kādi ir to iespējamie cēloņi un ar ko jāsāk, lai pārņemtu kontroli pār to savās rokās

Alīna Silicka 

Grupu nodarbību un privātā trenere, TRX, TRX RIP, BAX un deju trenere, Shadowboxer Performance un KamiBo elites meistartreneris, Technogym meistartreneris.

 

Moto: “Dari to ko mīli, bet dari!”

"Mans ceļš uz fitnesu sākā pirms 15 gadiem no sporta dejām, bet uz šodienu vairāk fokusējos uz funkcionālajiem treniņiem kā BAX (bodyART Xcross), TRX, TRX RIP un cīnu nodarbībām Shadowboxer Performance un KamiBo, esot arī šo programmu elites meistatreneris un starptautisks prezentieris.

Man, lielākā treniņu vērtība ir emocionālā saskarsme ar klientu, sniegt pozitīvu enerģijas devu un gūt pretī vēl vairāk emociju caur kvaliatīvu treniņu, lūk tā ir īsta vērtība."

Una Pirktiņa

sertificēta fitnesa trenere, NTC trenere

Bilde_LJ.jpg
unnamed.jpg
IMG_5898.jpg
bottom of page