IEPAZĪSTIES AR TAUKLESS EKSPERTIEM

Svetlana Aleksejeva, sertificētā uztura speciāliste

Darbojas gan savā privātpraksē, gan RSU Rehabilitoloģijas pētnieciskajā laboratorijā, bieži uzstājas konferencēs un ir zinātnisko publikāciju autore. Viņas kontā ir jau vairāk nekā 100 lekciju un meistarklašu par veselīgu uzturu. Svetlana specializējas uz svara korekciju, uzturu vielmaiņas traucējumu gadījumā, uzturu grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā u.c.

Linda Jaunžeikare, psihologs.

Viņas ikdienas darbs saistīts ar klientiem, kuriem ir dažādu veidu atkarības. Šajā maratonā viņa dalīsies ar pieredzi saistībā ar ēšanas traucējumu riskiem un emocionālo ēšanu - kādi ir to iespējamie cēloņi un ar ko jāsāk, lai pārņemtu kontroli pār to savās rokās

Ance Olte, trenere.

Ance ir ļoti pieredzējusi sportiste, daudzkārtēja volejbola čempione ar milzīgu pieredzi un arī profesionālā trenere, kura vada gan grupu nodarbību nodaļu MyFitness sporta centros, gan arī gatavo NTC (Nike Training Club) trenerus. 

Liene Krauze, jogas pasniedzēja.

Liene ir ļoti pieredzējusi jogas pasniedzēja no Urban Yoga studijas. Vada individuālas un grupu nodarbības, kā arī palīdz atrisināt dažādas veselības problēmas caur ķermeņa darbības uzlabošanu.

  • Facebook Social Icon
  • unnamed