Labrīt meitenes!

Sveicām jūs valsts svētkos! 🇱🇻Novēlam jums šo dienu un katru dienu pavadīt ar mīlestību sirdī! Mīlestību pret sevi, savu ģimeni, savu valsti. Šodien ir pirmā maratona diena un mēs vēlamies sākt šo izaicinājumu ar vissvarīgāko tematu - atbildēsim uz jautājumu “Kāpēc izvēlēties veselīgu dzīvesveidu?”. 

Veselīgs dzīvesveids tā ir investīcija savā ķermenī un veselībā, tā ir pavisam cita dzīves kvalitāte! Šobrīd jums noteikti ir grūti iedomāties, cik būtiski mainīsies jūsu dzīve mainot savu ikdienu. Brokastīs apēdot nevis smalkmaizīti, bet vitamīniem bagātu putru vai no rīta nevis skatoties ziņas, bet uztaisot rīta rosmi. Liekas - sīkumi. Ko tas pa lielam mainīs manā dzīvē? Jā, pazūdīs pāris liekie kg, bet kopā ar šādu dzīvesveidu atnāks arī īsta mīlestība pret sevi. Jūs kļūsiet enerģiskākas, pozitīvākas, vairāk piedomāsiet pie sava ārējā izskata. Sāksiet vairāk piedomāt pie pārējām dzīves jomām un garīgas sevis pilnveidošanas, iespējams mainīsiet darbu, lai justos labāk...Tieši tā strādā dzīvesveida maiņa.  Veselīgs dzīvesveids tā nav diēta, tas nav trends un tas noteikti nav tik vienkārši. Bet šodien mēs gribam, lai jūsu galvenais mērķis būtu nevis notievēt, bet galvenokārt sākt rūpēties par savu veselību. Svara samazināšana nāks, kā papildus bonus pārējām pārmaiņām.

✅DIENAS UZDEVUMS. Lai jums būtu vieglāk novērtēt pārmaiņas savā dzīvē pēc maratona, piedāvājam jums aizpildīt nelielu testu no  Pasaules Veselības Organizācijas. Testu atradīsiet tiešsaitē. Katrā lodziņā ir punktu skaits no 1 līdz 5. Atbildot uz 5 jautājumiem, saskaitiet punktus un sareizinot iegūto skaitli ar 4. Jūs iegūsiet punktu skaitu no 0 līdz 100. Jo vairāk punktu, ja labāka ir jūsu dzīves kvalitāte. Cik punktu ieguvāt? Dalaties ar mums!

P.S. Paldies mūsu draugam @svetlana__aleksejeva par šāda uzdevuma ideju!

Veiksmīgu dienu, meitenes!